معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

نمایندگی رسمی هیوندایی در ایران کدام شرکت است؟

آغاز به کار در سال ۱۳۸۵

شرکت آسان موتور نماینده هیوندایی در ایران در سال ۱۳۸۵ و در پی شروع مجدد واردات خودرو به کشور، اقدامات لازم جهت کسب مجوز واردات پنج مدل آزرا، سوناتا، توسان، سانتافه و کوپه صورت پذیرفت و به تبع آن در سال ۱۳۸۸ جدیدترین خودروهای کمپانی هیوندای مطابق با استانداردهای اروپایی از جمله خودروهای جنسیس، ix55 و i30 نیز به انواع مدلهای این شرکت اضافه گردید . اکنون نیز با توجه به شرایط، سایر خودروهای مدرن ، باکیفیت و مشتری پسند هیوندای را وارد بازار ایران نموده و در دسترس طرفدارانش قرار داده است.

آسان موتور - نماینده هیوندایی در ایران

آسان موتور – نماینده هیوندایی در ایران

 

اهداف آسان موتور

شرکت آسان موتور در نیل به اهداف ذیل همواره تلاش می نماید:

– ایجاد شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور

در حال حاضر شرکت آسان موتور با تامین سهم عمده ای از نیاز خودروهای وارداتی در کشور و با ارائه خدمات گسترده و روبه رشد بعنوان یکی از عمده واردکنندگان خودرو و ارائه دهندگان خدمات خودرو در سطح کشور فعالیت می نماید.

– فراهم نمودن شبکه خدمات پس از فروش

 

این شرکت با هدف ارایه خدمات گسترده و با کیفیت بر اساس استانداردهای جهانی و نیز استانداردهای مصوب وزارت صنعت ، معدن و تجارت توسط عاملیتهای مجاز خود اقدام به سرویس دهی به دارندگان خودروهای هیوندای نموده و قدمهای استواری را در جلب رضایت مشتریان ارجمند برداشته است.

در این میان آموزش و به روز نگهداشتن اطلاعات فنی پرسنل در شبکه خدمات پس از فروش بصورت مستمر و با جدیت پی گیری می شود تا در ارائه خدمات به صورت حرفه ای و استاندارد به مشتریان خللی وارد نشود.

 

-تامین قطعات اصلی GENUINE PARTSو با کیفیت

از آنجا که جلب رضایت و رفاه حال مشتریان محترم از مهمترین اهداف شرکت آسان موتور می باشد مدیریت چرخه تامین قطعات اصلی Genuine Parts در کوتاهترین زمان ممکن همواره و با نظارت مستمر ا نجام می پذیرد.

 

-راه اندازی و بهبود مستمر Customer Service

احساس مسئولیت در قبال تحقق هدف والای رضایتمندی مشتریان، شرکت آسان موتور را بر آن داشت تا با استقرار واحد ارتباط با مشتریان (HYUNDAI CUSTOMER CARE CENTER)‏HCCC، و با در نظر گرفتن کانالهای ارتباطی مختلف نسبت به دریافت نظرات، پیشنهادات و شکایات آنان اقدام نماید.

 

وضعیت آسان موتور پس از ممنوعیت واردات خودروهای خارجی در سال ۹۷

دوقلوهای واردکننده خودرو در ایران – آسان موتور و اطلس خودرو- اگرچه اتهام تخلف را رد کردند، اما به هر حال نام‌شان در لیست متخلفان قرار داشت، با این حال بسیار کمتر از ایرتویا درگیر پرونده تخلف در ثبت سفارش شدند. آسان موتور سال‌هاست به عنوان نمایندگی رسمی ‌واردات خودروهای هیوندایی کره در ایران شناخته می‌شود و اطلس خودرو نیز واردات خودروهای کیا را بر عهده داشت.

 

وضعیت آسان موتور و اطلس خودرو در صورت از سرگیری واردات خودروهای خارجی در سال ۱۴۰۰

با ممنوعیت واردات، این دو شرکت نیز کسب و کارشان رو به افول رفت اما از بین نرفتند. به دو دلیل می‌توان پیش‌بینی کرد که در صورت آزادسازی واردات خودرو، آسان موتور و اطلس خودرو باز هم در این ماجرا نقش‌آفرینی خواهند کرد.

نخست اینکه مسوولان این دو شرکت به اندازه امثال ایرتویا درگیر پرونده قضایی نشدند، بنابراین آسیبی از آن اتفاق نخورده و بعید به نظر می‌رسد بیمی ‌از فعالیت دوباره در عرصه واردات داشته باشند. نکته دوم نیز اینجاست که آزادسازی واردات خودرو منوط به صادرات و بدون انتقال ارز است و کره جنوبی یکی از کشورهایی است که ایران پول‌های بلوکه شده زیادی در آن دارد. با این حساب، خودروهای کره‌ای یکی از کاندیداهای اصلی برای ورود دوباره به بازار ایران هستند.

 

وب سایت آسان موتور

https://www.assanmotor.com

ارسال دیدگاه

فرستادن دیدگاه