معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

تفاوت تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ در چیست؟

تفاوت تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ در چیست؟

یکی از با شکوهترین و بهترین نوع خودرو، خودروی پژو ۲۰۶ می باشد که در ساختارهای متفاوتی تولید شده و به بازار عرضه می شود. همچنین تفاوت های خاصی در تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ وجود دارد که می خواهیم ما در این مقاله آنها را بررسی کنیم و جزییاتشان را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس باید با ما همراه باشید چون جزییاتی که در این مقاله می خواهیم مطرح کنیم بسیار نسبت به هم متفاوت هستند و می توانند بر خرید ما در تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ تاثیر گذار باشند.

بررسی جزییات پژو ۲۰۶ در انواع مختلف تیپ ها

اولین موردی که می خواهیم آن را بررسی کنیم پژو ۲۰۶ تیپ ۱ می باشد. این پژو ۲۰۶ یکی از ساده ترین نوعی است که با نام پژو ۲۰۶ به بازار عرضه شده است. همچنین طراحی و ظاهر بسیار زیبایی در پژو ۲۰۶ تیپ ۱ نهفته است که به صورت اسپرت می باشد و دارای فرمان دو شاخه و روکش پارچه ای برای صندلی ها و ساعت دیجیتال روی داشبورد نیز می باشد که می توان این موارد را از مزایای پژو ۲۰۶ درنظر گرفت.

سیستم پیشرانه در پژو ۲۰۶ دارای ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ می باشد و حجم هر سوپاپ به صورت ۱٫۳ لیتر می باشد. توان اسب بخار در این خودرو نیز مقدار ۷۵ را به خودش اختصاص داده است و مقدار گشتاور آن نیز حدود ۱۱۸ نیوتون بر متر مربع می باشد. مقدار مصرف سوخت در پژو ۲۰۶، ۷ لیتر می باشد. همچنین باید بگوییم که  سیستم ترمز در این تیپ وجود ندارد و کیسه هوا نیز در آن تعبیه نشده است.

مورد بعدی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ می باشد. این تیپ بسیار پرفروش است و دارای توان ۷۵ اسب بخار و مقدار ۱۱۸ گشتاور می باشد. دارای سیستم ترمز ضد قفل و ضریب ایمنی نیز می باشد و این امر باعث شده تا کیفیت این خودرو بیشتر شود. بسیاری از افرادی برای خرید ۲۰۶ تیپ ۲ را انتخاب می کنند چون ساختاری منحصر به فرد دارد.

مورد بعدی پژو ۲۰۶ تیپ ۳ می باشد. ۴ پیشرانه سیلندر تی یو۳ در این خودرو تعبیه شده شده است. همچنین کیشه هوا نیز در این خودرو تعبیه شده است که می تواند از ما در هنگام حوادث حفاظت کند. سیستم تهویه اتوماتیک تیپ ۳ پژو ۲۰۶ نیز بسیار با کیفیت می باشد. قیمت تیپ ۳ پژو ۲۰۶ بسیار بالا می باشد و همچنین باید بگوییم که خیلی ها به این نوع تیپ علاقه مندی خاصی را نشان می دهند. تولید این خودرو سالیانی است که متوقف شده است ولی اگر بخواهید می توانید این خودرو را به صورت دست دوم پیدا کنید و خریداری نمایید. البته باید بدانید که کیفیت خودرو همیشه برای خرید مد نظر است و امکانات آن نیز باید در نظر گرفته شود.

بررسی جزییات پژو 206 در انواع مختلف تیپ ها

 

مدل بعدی پژو ۲۰۶ تیپ ۴ می باشد. این تیپ زیاد در داخل ایران مونتاژ نمی شود و به صورت وارداتی می باشد. همچنین دارای پیشرانه ۱٫۶ لیتری تی یو ۵ می باشد. پیشرانه به کار رفته در این تیپ از نوع ۴ سیلندری می باشد و توان آن مقدار ۱۰۵ اسب بخار را به خودش اختصاص می دهد. همچنین گشتاور آن مقدار ۱۴۲ نیوتون را به خودش اختصاص می دهد. گیربکسی که در این ماشین به کار رفته از نوع AL4 می باشد و باعث شده تا این خودرو به یکی از پرامکانات ترین خودروها تبدیل شود. و خواهان زیادی نیز در بازار داشته باشد. البته رنج قیمتی این خودرو یعنی پژو ۲۰۶ تیپ ۴  نیز نسبت به خودروی صفر و دست دوم متفاوت است. دو کیسه هوا نیز در این خودرو وجود دارد و از سیستم صوتی نیز پشتیبانی می کند. دارای شیشه جلوی بالابر و عقب به صورت برقی می باشد.

تیپ بعدی که می خواهیم بررسی کنیم پژو ۲۰۶ تیپ ۵ می باشد. از لحاظ ظاهری می توانیم بگوییم که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ یکی از بهترین و پر امکانات ترین خودروهایی می باشد که می توانیم آن را در نظر بگیریم. پیشرانه به کار رفته در این خودرو مقدار ۱٫۶ لیتری را به خودش اختصاص می دهد و توان اسب بخار در این تیپ از خودرو ۱۱۰ است. همچنین مقدار گشتاور آن نیز مقدار ۱۴۲نیوتون را به خودش اختصاص می دهد. این خودرو همچنین بنزین کمتری می سوزاند چون برای محیط زیست مفید است و سوخت کمتری تولید می کند.

همچنین ۲ کیسه هوا نیز در این خودرو تعبیه شده است که می تواند از جان ما در حوادث محافظت کند. سیستم قطع سوخت خودکار نیز در این خودرو تعبیه شده است. افراد زیادی این خودرو را خریداری نموده اند و از آن نیز راضی هستند.

مدل بعدی تیپ ۶ پژو ۲۰۶ می باشد. این تیپ نیز دارای امکانات بیشتری نسبت به تیپ های قبلی می باشد.از ساختار خاصی در این نوع خودرو استفاده شده است. البته تیپ ۵ دارای گیربکس اتوماتیک نیز می باشد. جعبه دنده به کار رفته در آن از نوع AL4 می باشد و سوخت کمتری مصرف می کند و آسیبی به محیط زیست نمی زند.

مدل بعدی خودروی پژوی ۲۰۶ صندوق دار می باشد. این خودرو یک قابلیتی که دارد دارای صندوق عقب می باشد. از طراحی می توانیم بگوییم که این خودرو ظاهر نسبتا قابل قبولی به همراه طراحی قویتری می باشد مصرف بنزین این تیپ که آخرین تیپ می باشد مقدار ۶٫۴ لیتر را به خودش اختصاص می دهد. همچنین فرمان پذیری این خودرو به همراه سیستم های ترمز در این ماشین یک قابلیت مهم در این خودرو می باشد.

تفاوت تیپ های مختلف پژو 206 در چیست؟

نتیجه گیری

در این مقاله ما تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ را بررسی کردیم وجزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین نکته در خصوص تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ این است که باید ببینیم که نیاز ما کدام یک از خودروها را فرامیگیرد تا همان طور خودرو تیپ را تهیه کنیم. همچنین باید بگوییم که امکاناتی که در انواع تیپ های ۲۰۶ به کار رفته باعث می شود تارنج قیمتی متفاوتی را در تیپ های مختلف پژو ۲۰۶ در نظر بگیریم. پس بسته به نیازتان می توانید تیپ مورد نظرتان را تهیه کنید.

 

 

ارسال شده در ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - 95 بازدید
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها