معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

اولین اینفینیتی الکتریکی

اینفینیتی، هم‌زمان با جشن تولد سی سالگی این شرکت، ماه آینده در نمایشگاه دیترویت اولین مدل الکتریکی خود را رونمایی خواهد کرد.

اینفینیتی که زیرمجموعه کارخانه ژاپنی نیسان است، اعلام کرده از سال ۲۰۲۱ به بعد همه مدل‌هایش یا کاملا الکتریکی یا هیبرید-الکتریکی خواهد بود و امیدوار است تا سال ۲۰۲۵ بیش از نیمی از ماشین‌هایی که در سراسر جهان می‌فروشد الکتریکی باشد.

سرآغاز این انقلاب الکتریکی یک مدل شاسی‌بلند کوچک خواهد بود که این خودروساز لوکس با آن چهره جدید مدل‌هایش را هم نمایش می‌دهد.

طرح سیاه و سفیدی که از این ماشین منتشر شده نشان می‌دهد که ظاهر ماشین از کانسپتی الهام گرفته که پارسال در دیترویت رونمایی شد. شرکت اطلاعات فنی این ماشین را منتشر نکرده است و تنها اعلام کرده آن را بر روی یک شاسی کاملا جدید خواهد ساخت.

_104837206_gettyimages-915962534

 

اینفینیتی در مسیر الکتریکی شدن از رقبایش عقب افتاده است و تاکنون تنها با نمایش کانسپت‌هایی که با تولید فاصله زیادی داشتند، تلاش می‌کرد خود را در رقابت نگه دارد.

ماشینی که چند هفته دیگر نمایش داده خواهد شد، اولین گام جدی این شرکت را برای رقابت با خودروسازانی نظیر جگوار و تسلا نمایش خواهد داد.

ارسال شده در ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - 240 بازدید
ارسال دیدگاه

فرستادن دیدگاه