معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

نمایندگی رسمی پورشه در ایران کدام شرکت است؟

آغاز به کار از سال ۱۳۸۹

شرکت بازرگانی معین موتور نماینده پورشه در ایران، در ایران فعالیت رسمی خود را از اردیبهشت ۱۳۸۹ آغاز نمود . مرکز پورشه تهران در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع با طراحی روز اروپایی و دیزاین رسمی پورشه توسط نیروهای متخصص ایرانی طراحی شده است.

کلیه تجهیزات و امکانات این مرکزدقیقا طبق استانداردهای شرکت پورشه آلمان و تحت نظارت همه جانبه آن شرکت اجرا شده است . از امکانات مرکز پورشه تهران می توان به نمایشگاه اختصاصی اتومبیل های پورشه ، تعمیرگاه و مرکز خدمات بعد از فروش ، کلوپ دوستداران پورشه و کافی شاپ داخل مجموعه اشاره نمود . هدف شرکت معین موتور تعریفی جدید و متفاوت از ارائه خدمات خودرویی در ایران است .

معین موتور، نماینده پورشه در ایران

معین موتور، نماینده پورشه در ایران

 

واحد فروش

شرکت معین موتور با بیش از هفت سال سابقه در فروش و خدمات پورشه در ایران، در سال گذشته دو محصول کاملا جدید از خودروهای پورشه یعنی مدل شاسی بلند ماکان و همچنین مدل اسپرت باکسترجدید با کد پورشه ۷۱۸ را به بازار ایران معرفی کرد. در ادامه نیز مدل اسپرت کایمن جدید به بازار ایران عرضه خواهد شد.

 

تعمیرات و خدمات پس از فروش پورشه

شرکت معین موتور از هفت سال پیش تا به امروز اقدام به ارائه خدمات بعد از فروش منطبق با استانداردهای پورشه به مشتریان این برند با اصالت آلمانی در ایران کرده است . مرکز خدمات بعد از فروش معین موتورز واقع در جاده مخصوص کرج، کیلومتر ۱۱ با بهره گیری از کادر مجرب آلمانی و ایرانی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات فنی ، بهترین خدمات بعد از فروش شامل سرویس های دوره ای ، خدمات شامل گارانتی و وارانتی و همچنین تعمیرات را به مشتریان خودروهای پورشه ارائه می کند . خودروهای پورشه از گارانتی به مدت دو سال یا ۴۰,۰۰۰ کیلومتر بهره می برند .

 

وضعیت معین موتور در صورت از سرگیری واردات خودروهای خارجی در سال ۱۴۰۰

منهای شرکت‌های وارد کننده خودروهای خارجی، واردکنندگانی نیز در کشور فعالیت داشته‌اند و در صورت آزادسازی قطعی واردات، آنها نیز ممکن است دوباره وارد این عرصه شوند.

از جمله این شرکت‌ها می‌توان به معین موتور و افراموتور (نماینده واردات محصولات ولوو) اشاره کرد. هر دو شرکت نام‌شان در لیست متخلفان ثبت سفارش قرار داشت، هرچند تعداد خودروهای وارداتی غیرقانونی آنها بسیار اندک بود. پورشه و ولوو ذاتا خودروهای گرانی هستند و باید منتظر ماند و دید با توجه به قیمت بالای ارز، کشش آنها در بازار چقدر خواهد بود.

 

سایت شرکت معین موتور

https://www.moin-motors.com

ارسال دیدگاه

فرستادن دیدگاه