معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

کاهش فرسایش موتور با روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰W40

روغن موتور کاسترول

روغن موتور کاسترول

روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 یک روغن موتور کاملا مصنوعی است که با مولکول های هوشمند سایش موتور را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد.

مهمترین مزیت روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰W40

به نقل از گروه کیا سرویس ۱ روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 یک روغن موتور پیشرفته است که برای ارائه حداکثر عملکرد در شرایط رانندگی مدرن طراحی شده است. اگر معمولا سفرهای کوتاهی انجام می دهید یا در ترافیک سنگین رانندگی می‌کنید، این روغن موتور یک گزینه عالی برای محافظت از موتور است. روغن موتورهای مگناتک حاوی مولکول های منحصر به فرد دوال لاک « DUALOCK» هستند. این مولکول های هوشمند به موتور خودرو میچسبند و در صورت نیاز از آن محافظت می کنند. دقیقا برخلاف سایر روغن موتورها که هنگام خاموش بودن موتور کاملا تخلیه می شوند.

C:\Users\Shabnam\Pictures\30608Paradox.SHAREit81_ghshvk1r7eapp!App\سمپاشی\71WGQiEYsoL._SL1500_.jpg

آیا می دانستید که تا ۷۵ درصد سایش موتور در ۲۰ دقیقه اول روشن شدن خودرو اتفاق می افتد؟ این مدت زمانی است که طول می کشد تا روغن موتور به دمای کارکرد مطلوب خود برسد. فرمول منحصر به فرد روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 از همان ابتدا از موتور محافظت می کند. این روغن موتور به طور چشمگیری سایش موتور را کاهش می دهد و اجزای مهم موتور را تا چهار برابر روان تر می کند.

نتایج تست روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 کارایی دقیق مولکول های مگناتک را نشان داده است. در این آزمایش مشاهده شد که این مولکول های هوشمند به سطوح فلزی متصل می شوند تا قطعات موتور را در برابر سایش مقاوم تر کنند. در این صورت محافظت بیشتری برای موتور در دماهای بالا و پایین ایجاد می شود. در نتیجه این مولکول ها یک محافظت دائمی را برای همه موقعیت های رانندگی و دماهای متفاوت فراهم می کنند.

مشخصات روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40

مشخصات صنعت:

API SM/CF

ACEA A3/B4

نوع:

کاملا مصنوعی

گرانروی:

۱۰W40

کاربرد روغن موتورهای کاسترول مگناتک ۱۰w40

روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 می تواند تا ۵۰ درصد سایش را کاهش داده و سلامت موتور خودرو را افزایش دهد. کاسترول مگناتک ۱۰w40 یک روغن موتور مصنوعی است که برای طیف وسیعی از موتورهای بنزینی، دیزلی تزریق مستقیم و غیر مستقیم، خودروهای LPG و CNG، خودروهای تجاری سبک و ۴WD فرموله شده است.

نوع A3/B4 این روغن موتور انتخاب مناسبی برای رانندگانی است که در شرایط توقف- حرکت بیش از اندازه رانندگی می کنند. A3/B4 برای استفاده در موتورهای بنزینی و دیزلی مناسب است و محافظت نهایی از موتور را در شرایط رانندگی ذکر شده، ارائه می دهد.

C:\Users\Shabnam\Pictures\30608Paradox.SHAREit81_ghshvk1r7eapp!App\سمپاشی\71exxrFCHWS.jpg

۱۰w40 به چه معناست؟

روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 بسیار سازگار است و طیف وسیعی از دماها را کنترل می کند. در واقع کارایی خود را هم در دمای پایین زمستان و هم در دماهای بالا حفظ می کند. ۱۰w40 برای توصیف ضخامت روغن استفاده می شود. w مخفف زمستان است و عدد قبل از w نشان دهنده ویسکوزیته روغن در دماهای پایین است. برای مثال قبل از روشن کردن موتور، عدد زیر w، ویسکوزیته آن را در دمای کارکرد معمولی موتور نشان می دهد.

تمام روغن موتور های کاسترول مگناتک دارای مقاومت در برابر جریان هستند و به تمام سطوح مقاومت یک عدد اختصاص داده شده است. عدد ۱۰ نشان می دهد که روغن در دماهای پایین دارای ضخامت کمی است و هنگام شروع سرما و یخبندان بهتر عمل می کند.

جمع بندی مزیت های روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40

همانطور که گفتیم روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 یک روغن موتور کاملا مصنوعی است که با مولکول های هوشمند مهندسی شده است. این مولکول های هوشمند به قسمت های حیاتی موتور میچسبند و یک لایه محافظتی اضافی در برابر لحظه ای که ماشین روشن می شود، ایجاد می کنند. به طور کلی مزیت های روغن موتور کاسترول مگناتک ۱۰w40 شامل موارد زیر است:

  • مولکول های دوال لاک به قطعات موتور میچسبند و محافظت بی وقفه را در زمان راه اندازی خودرو فراهم می کنند.
  • به ویژه برای شرایط رانندگی توقف- حرکت، مانند رانندگی در شهرها و شرایط ترافیک، فرموله شده است.
  • مولکول های هوشمند با تکنولوژی مصنوعی ترکیب شده اند تا محافظت بیشتری در دمای بالا و پایین ارائه دهند.
  • سایش موتور را در هنگام گرم شدن تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. همانطور که گفتیم سایش کلی موتور معمولا ۷۵ درصد است.
  • برای انواع موتورهای بنزینی و دیزلی مناسب است.
  • محافظت در برابر سایش موتور در هر شرایط رانندگی و دماهای متفاوت را فراهم می کند.
  • اوج عملکرد موتور را با کاهش سرعت فرسودگی، افزایش می دهد.

در صورت نیاز می توانید برای خرید روغن کاسترول مگناتک می توانید به فروشگاه کیا سرویس به آدرس www.kiaservice1.ir مراجعه کنید

 

ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها