معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

همه چیز درمورد ارز دیجیتال انکر

دنیای ارزهای دیجیتال یکی از پرهیاهو‌ترین و البته هیجانی‌ترین بازارهای اقتصادی است که به سبب قابلیت‌ها و تنوع‌های ارزی، اتفاقات هیجان‌انگیزی را برای کاربران خود رقم می‌زند. اتفاقاتی که گاهی به سود و گاهی به ضرر سرمایه‌گذارانش است. اما چگونه می‌توان از این رخدادهای زیان‌بار در امان بود؟

قطعا تمامی رمزارزها و پلتفرم‌هایی که به بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌شود دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های گوناگونی است. این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها با قرارگیری درکنار یکدیگر، عملکرد دقیقی را از خود ارائه داده و در نهایت منجر به سوددهی برای دارندگان خود خواهند شد.

ارز دیجیتال انکر یکی از رمزارزهای سودمند است که با قابلیت و ویژگی‌های کاربردی خود، نقش بزرگی در افزایش دارایی سرمایه‌گذاران ایفا کرد. این ارز دارای پلتفرم مستقل بوده و در زمینه ارائه خدمات مالی فعالیت دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی دقیق این رمزارز دیجیتال بپردازیم. پس اگر قصد دارید یک رمزارز سودمند با ویژگی‌های کاربردی را خریداری کنید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید:

همه چیز درباره ارز دیجیتال انکر به همراه پیش بینی قیمت - وبلاگ اکسکوینو

همه چیز درباره ارز دیجیتال انکر به همراه پیش بینی قیمت – وبلاگ اکسکوینو

ارز دیجیتال انکر چیست؟

ارز دیجیتال یا رمزارز انکر با نماد (ANKR) نشان داده می‌شود. از این رمزارز برای پرداخت هزینه‌های آنلاین و استقرار نودها استفاده می‌شود. همچنین این ارز به عنوان یک زیرساخت وب‌تری عمل کرده و فضای لازم برای نودها را مهیا می‌کند. فضای این پلتفرم به صورت ابری بوده و برای انجام فرایند استیکینگ یا قفل‌سازی ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود.

این رمزارز در سال ۲۰۱۷ و توسط گروهی از متخصصان فنی دانشگاه برکلی ارائه شد. بنیان‌گذاران اصلی این رمزارز رایان فانگ و چاندلر سانگ بوده و پیش از این مسئولیت خدمات وب آمازون را بر عهده داشتند.

ساختار ارز دیجیتال انکر

همانطور که گفتیم اجزا و بخش‌های مختلفی در پلتفرم انکر وجود دارند که با قرارگیری در کنار یکدیگر، نقش‌های خود را ایفا کرده و در نهایت نتیجه مشخصی را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورند. ارز دیجیتال انکر نیز دارای چهار بخش مستقل است که هرکدام از آنها قابلیت و نقش مشخصی دارند:

بخش اصلی

این بخش اولین قسمت از پلتفرم و رمزارز انکر است. در این بخش نودها به صورت کامل بر روی یک خط مشخص قرار گرفته و تایید می‌شوند. درواقع این بخش شامل نودهایی است که اعتبارسنجی شده و به صورت کامل تایید شده‌اند.

بخش ریلی

در این بخش تمامی نودهایی که به صورت کامل اعتبارسنجی شده باشند، در یک ریل مشخص و درکنار یکدیگر قرار می‌گیرند. اما هیچکدام از آنها برای تولید بلوک جدید اقدام نکرده یا در اجماعات شرکت نمی‌کنند.

بخش دسترسی

بخش دسترسی بیشتر برای امنیت شبکه و پلتفرم استفاده می‌شود. در این بخش که نودهای استخراج شده و محاسبه شده قرار دارند، تمامی ورودها و دسترسی‌های غیرقانونی بررسی شده و کنترل می‌شوند.

بخش میکرو نود

این بخش از انکر شامل نودهای مختلف و میزان مشخصی از هش است. در این بخش اگر میکرو نود نیاز به بازیابی داشته باشد، درخواست خود را از طریق بخش نود ثبت می‌کند. به همین صورت بسیاری از درخواست‌ها از طریق بخش میکرو نود و ریلی منتقل می‌شود.

همه چیز درباره ارز دیجیتال انکر به همراه پیش بینی قیمت - وبلاگ اکسکوینو

نحوه نگه داری ارز دیجیتال انکر

ارز دیجیتال انکر یکی از پرسودترین ارزهای دیجیتال است که به سبب قابلیت‌های کاربردی خود، مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفت. همین امر باعث شد که بسیاری از اشخاص سودجو قصد دستیابی به این رمزارز دیجیتال را داشته باشند. اما چگونه می‌توان از دسترسی اشخاص غیر به این پلتفرم جلوگیری کرد؟

برنامه‌نویسان و طراحان بازار ارزهای دیجیتال کیف پول‌های مختلفی را در دو سبک نرم افزاری و سخت افزاری یا سرد و گرم در اختیار کاربران بازار ارزهای دیجیتال قرار داده‌اند. کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند دارایی خود را با استفاده از کیف پول‌های زیر حفظ کنند:

  • کیف پول سخت افزاری ترزور(Trezor)
  • کیف پول سخت افزاری کیپ کی(Keepkey)
  • کیف پول نرم افزاری تراست(Trust wallet)
  • کیف پول نرم افزاری اتمیک(Atomic)
  • کیف پول نرم افزاری مای اتر(Myether)
  • کیف پول نرم افزاری کیونومی(Coinomi)

ارزش و قیمت ارز دیجیتال انکر

تعیین میزان ارزش و بهاء یک ارز ارتباط مستقیمی با میزان درخواست کاربران برای ارائه آن دارد. درواقع هرگاه که میزان درخواست کاربران برای ارائه ارز دیجیتال افزایش یابد، می‌توان نتیجه گرفت که ارزش این ارز رو به افزایش است. همچنین هرگاه میزان تقاضای مردم برای ارائه آن کاهش یابد، باید نتیجه گرفت که ارزش این ارز رو به نزول است. قیمت ارز دیجیتال انکر باتوجه به معاملات مختلفی که روزانه در این بازار انجام می‌شود، در حال تغییر است. حال قصد داریم تغییرات قیمتی این ارز را در زمان‌های مختلف بررسی کنیم.

این ارز دیجیتال در دچار تغییرات ساعتی نمی‌باشد، اما میزان تغییرات قیمت آن در طول یک روز ۳٫۲۳-، و طول یک هفته ۱٫۳۲- دلار است. همچنین تغییرات این ارز در طول یک ماه ۶٫۶۳-، در طول دو ماه ۲۵٫۲۸- و در طول سه ماه به ۳۸٫۹۵- دلار رسیده است. قیمت این ارز در زمان نوشتار این مقاله ۰٫۰۲۱ دلار می‌باشد.

ارز دیجیتال انکر به صورت روزانه در حدود ۱۱,۰۷۱,۵۰۵ واحد معامله شده و ۹,۶۶۲,۸۹۹,۳۷۸ سکه از آن در بازارهای اقتصادی در حال گردش است. عرضه کل ارز انکر ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد بوده و در حدود ۱۹۸,۱۰۶,۲۹۸ واحد از آن در بازار معامله می‌شود.

امنیت شبکه انکر

همانطور که گفتیم پلتفرم انکر شامل نودهای مختلفی است که به صورت ریلی در بخش‌های مختلف آن قرار دارند. از آنجایی که نودها همیشه نقش مهمی برای افزایش بلوک‌های یک شبکه دارند، نیازمند سیستم امنیتی بسیار قوی هستند. همچنین نودها توانایی پشتیبانی از یک شبکه را داشته و با استفاده از سیستم داخلی خود، امنیت مناسبی را برای پلتفرم انکر ایجاد می‌کنند.

خرید ارز دیجیتال انکر

کاربرانی که قصد خری ارز دیجیتال انکر را داشته باشند، باید از طریق شیوه‌های امنی برای این کار اقدام کنند. استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی امن‌ترین شیوه برای دستیابی کاربران ایرانی به ارزهای دیجیتال است. سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی، ارز مورد نظر خود را در حجم مشخصی خریداری کرده و به کیف پول خود منتقل کنند.

آینده ارز دیجیتال انکر

یکی از موضوعات مهمی که بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال به آن توجه دارند، آینده یک ارز دیجیتال است. بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که این ارز به سبب فضای ابری خود، کارکردهای مثبتی را برای کاربران این پلتفرم ایجاد می‌کند.

به همین سبب می‌توان نتیجه گرفت که این ارز در سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ به سود خواهد رسید و از افزایش قیمت برخوردار خواهد شد.

کلام آخر

سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال همیشه به دنبال خرید ارزهایی هستند که علاوه بر سوددهی، بسیاری از عملکردهای آنان را سرعت بخشد. رمز ارز انکر یکی از همان ارزهای کاربردی بود که با پرداخت آنلاین و آسان، پشتیبانی از نودهای مختلف و افزایش سود کاربران، عملکرد قابل توجهی از خود نشان داد. همین امر نیز باعث شد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران به این رمزارز جلب شود.

اکنون این رمزارز چشم‌انداز خوبی را برای کاربران و دارندگان خود به ارمغان آورده است. پس سرمایه‌گذاران می‌توانند با خریداری این ارز، در کمترین زمان ممکن سود خوبی را برای خود ایجاد کنند.

ارسال شده در ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - 21 بازدید
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها