معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

خرید ارزان ترین بیمه شخص ثالث پارسیان با بیشترین تخفیفات در اسفند ۱۴۰۰

خرید ارزان ترین بیمه شخص ثالث پارسیان با بیشترین تخفیفات در اسفند 1400

خرید ارزان ترین بیمه شخص ثالث پارسیان با بیشترین تخفیفات در اسفند ۱۴۰۰

خرید بیمه شخص ثالث برای انواع خودرو الزامی است.

بیمه پارسیان یکی از شرکت‌های بیمه‌ای است که به تازگی در حوزه فروش بیمه در حال فعالیت است و از سال ۱۳۸۲ با حدود ۶۶ شعبه پرداخت خسارت در حال فروش انواع بیمه نامه است. همانطور که می‌دانید این شرکت بیمه، رشته‌های مختلف بیمه‌ای را ارائه می‌کند. از طرفی‌ام بیمه شخص ثالث یکی از پرطرفدار‌ترین بیمه نامه‌های شرکت پارسیان است. با خرید بیمه ثالث پارسیان، خسارت‌های وارد شده به خودرو اشخاص ثالث در حادثه و تصادفات رانندگی پایان سال ۱۴۰۰ جبران خواهد شد. بیشترین میزان عدم رضایت مردم از بیمه، مربوط به فرآیند پرداخت و دریافت خسارت خودرو است. مشکلاتی که پس از خرید بیمه و در زمان دریافت خسارت وجود دارد، معمولا برای افراد زمان‌بر و گیج‌کننده است.  عدم آشنایی افراد با روند دریافت خسارت، نیاز به مراجعه حضوری، طی کردن مراحل پیچیده برای ارزیابی و دریافت خسارت، زمان‌بر بودن فرآیند تعیین خسارت تا دریافت خسارت و … از مشکلاتی هستند که برای افراد ایجاد می‌شود.با این وجود، شرکت‌های بیمه اقدام جدی برای حل این مشکل نکرده‌‌اند و تنها راه‌حل نسبی که ارائه شد، پرداخت خسارت سیار توسط برخی از شرکت‌های نظیر بیمه پارسیان است.همچنین این شرکت جزو شرکت‌هایی با رتبه سطح یک است و توانگری مالی بالایی دارد.دقت کنید که اگر خودرو و سیله نقلیه شما فاقد بیمه شخص ثالث باشد، پلیس راهنمایی و رانندگی می‌تواند خودرو شما را توقیف کرده و به پارکینگ منتقل کند. پس همانطور که مشخص است طبق قانون، داشتن بیمه شخص ثالث برای خودرو اجباری است و تمام راننده‌ها باید این بیمه نامه را خریداری کنند. در این مطلب سعی داریم درباره بیمه خودرو شرکت پارسیان اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان

همانطور که می‌دانید بیمه یک قرارداد دو طرفه بین بیمه‌گزار و شرکت بیمه است که بیمه‌گر با دریافت حق بیمه از سوی بیمه‌گزار، موظف به پرداخت خسارت تا سقف تعهدات است. به بیان دیگر ، بیمه شخص ثالث، بیمه ای اجباری برای تمام دارندگان وسایل نقلیه زمینی در برابر خسارات جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث است.در بیمه شخص ثالث، مالك وسيله نقليه شخص اول به شمار مي آيد(كه در اكثر بيمه‌نامه ها تحت عنوان بيمه‌گزار شناخته مي شود)، شخص ثاني شركت بيمه است كه متعهد به جبران هزينه ها طبق قرارداد است (كه در بيمه نامه با عنوان بيمه‌گر درج مي شود) و در نهايت شخص ثالث فرد زيان ديده در حوادث رانندگي است (كه منظور غير از راننده مقصر است). تمامي اشخاصي كه در يك حادثه تصادف، زيان مالي و جاني مي بينند، تحت پوشش بيمه شخص ثالث خودرو قرار گرفته و اين بيمه هزينه هاي مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران مي كند. در اين گونه اتفاقات، راننده مقصر هم مي تواند از مزاياي بيمه حوادث راننده كه شاخه اي جديد از بيمه شخص ثالث به شمار مي آيد استفاده كند.پوشش‌های بیمه شخص ثالث در شرکت بیمه پارسیان عبارتند از:

 • پوشش جانی اشخاص زیان دیده شده که با توجه به میزان دیه اعلام شده از سوی قوه قضاییه به شرکت‌های بیمه‌ای اعلام می‌شود و بیمه پارسیان هم موظف به پرداخت تعهدات است.( حداکثر سقف پوشش جانی در سال ۱۴۰۰ معادل مبلغ ۶۴۰ میلیون تومان و حداقل آن ۴۸۰ میلیون تومان مشخص شده است.)
 • پوشش مالی اشخاص زیان دیده شده در حادثه، حداقل مبلغ تحت پوشش ۱۶ میلیون و حداکثر آن تا ۳۲۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند.

بیمه شخص ثالث پارسیان خسارت اشخاص ثالث را تا سقف ۶۴۰ میلیون تومان در ماه های حرام سال ۱۴۰۰ پرداخت می کند.

قیمت بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان

در ابتدای هر سال نرخ دیه از سوی قوه قضاییه مشخص می‌شود و با تعیین نرخ دیه و با توجه به تعداد سیلندر خودرو، قیمت بیمه شخص ثالث مشخص می‌شود. اما این محاسبه همیشگی نیست و عوامل مختلف دیگری هم وجود دارد که بر قیمت و محاسبه بیمه شخص ثالث ماشین تاثیر می‌گذارد. این عوامل عبارتند از:

 • تخفیف عدم خسارت
 • جریمه دیرکرد بیمه‌نامه
 • تعداد سیلندر
 • کاربری خودرو
 • میزان پوشش بیمه ‌‌نامه
 • تخفیف شرکت بیمه
 • مدت اعتبار بیمه ‌نامه
 • سال ساخت
 • عمر خودرو

مزیت‌های خرید بیمه ثالث پارسیان.

در ابتدا بهتر است بگوییم که شرکت بیمه پارسیان با سهامی عام دارای از بیمه مرکزی با شماره ۵۲۰۰ در تاریخ ۲۸/۲/۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرد. در شروع کار، بیمه پارسیان در حوزه صدور انواع بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص فعال بود؛ اما در حال حاضر و با توجه به سرمایه ۴۰۰۰ میلیارد ریالی، بزرگترین شرکت بیمه خصوصی در ایران است.هدف شرکت بيمه پارسيان در ايجاد سازمانی جهانی در بازار رقابتی بیمه و معرفی شدن به عنوان شرکتی پیشرو در عرضه خدمات مربوط به پوشش تمامی ریسک‌ها و جبران انواع خسارت‌ها و همچنین خدمات مشاوره‌ای است. باید به این نکته اشاره کرد که خدمات شرکت بيمه پارسيان باعث شده تا شاهد گسترش چشمگير سهم بازار و بهبود خدمات برای افزایش رضایت مشتریان باشیم. همچنین اینکه بيمه پارسيان به مدد فعالیت های متوالی خود توانسته در فهرست صد شرکت برتر کشور توسط سازمان مديريت صنعتی قرار بگیرد.

بيمه پارسيان با ارائه بيمه‌نامه شخص ثالث و حوادث راننده به دارنده وسيله نقليه، امكان جبران خسارت‌های جانی وارده به راننده مقصر حادثه را در پی دارد. هر بیمه نامه‌ای که خریداری می‌شود علاوه بر اینکه باید قیمت مناسب داشته باشد، باید به پوشش‌ها، سقف تعهدات و مراحل دریافت خسارت آن توجه کرد تا در صورت بروز حادثه بهترین خدمات را دریافت کرد. بیمه پارسیان در رشته بیمه خودرو خدمات ارزنده‌ای را برای بیمه‌گزار‌های خود در نظر گرفته است که به شرح زیر است:

 • خسارت‌های وارد شده به افراد زیان دیده در حادثه تصادف جبران می‌شود.
 • شرکت بیمه پارسیان سطح توانگری یک را به خود اختصاص داده که به معنای قدرت بالای پرداخت خسارت‌های مالی است.
 • تعداد بالای مراکز جبران خسارت در سراسر کشور تا دسترسی بیمه‌گزار‌ها برای دریافت خسارت راحت‌تر باشد.
 • شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث و بیمه کوتاه مدت ۳، ۶ و ۹ ماه را در اختیار بیمه‌گزار‌های خود قرار داده است.

خرید قسطی و آنلاین بیمه شخص ثالث از بیمه دات کام

 • شرایط استعلام و مقایسه بیمه شخص ثالث امکان پذیر است.

خرید بیمه شخص ثالث پارسیان با ارزان ترین قیمت از بیمه دات کام

خرید ارزان ترین بیمه شخص ثالث از بیمه دات کام

خرید بیمه شخص ثالث پارسیان از بیمه دات کام به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک امکان پذیر است. بیمه دات کام دارای مجوز فعالیت رسمی ‌از سوی بیمه مرکزی بوده و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در خدمت بیمه‌‌گزار‌ها است. این پلتفرم امکان استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه را در اختیار بیمه‌گزار‌ها قرار می‌دهد و همچنین خدمات بیمه پارسیان در این سایت ارائه می‌شود تا خرید اینترنتی انواع بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه موتور پارسیان برای شما فراهم شود.کافی است به وب سایت bimeh.com مراجعه کرده و در صفحه اصلی به بخش منوی محصولات مراجعه کنید تا در ادامه شرکت بیمه مورد نظر خود را انتخاب کرده و استعلام بیمه نامه خودرو را دریافت کنید. سپس با انتخاب بیمه نامه مورد نظر خود و وارد کردن اطلاعات بیمه‌ای در سایت https://bimeh.com/ کارشناس‌های بیمه‌ای این اطلاعات را دریافت و بررسی می‌کنند و در نهایت در کوتاه‌ترین زمان بیمه نامه شما را درب منزل تحویل خواهند داد.

 

 

ارسال شده در ۷ اسفند ۱۴۰۰ - 37 بازدید
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها