معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

خدمات حمل خودرو شرکت خودروبر پارس در غرب ایران

حمل خودرو در هنگان خرابی و نقص خودرو همواره یکی از خدمات مورد نیاز رانندگان بوده است. خودروبر قزوین و در شهرهای غربی کشور زمانی که خودرو شما در بین شهری دچار مشکلی فنی شده باشد و پنچر شده باشد خودرو شما را به مکانی مناسب جهت تعمیر و مکانیکی حمل می کند.

خدمات حمل خودرو

خدمات حمل خودرو

شرکت خودروبر پارس برای حمل خودرو در قزوین از تجهیزات بروز و کاملا مدرن استفاده می کند. حمل خودرو توسط خودروبر در شرایط خرابی خودرو فقط یکی از استفاده های کفی خودرو بر می باشد خودروبر در موارد مختلفی مثل، حمل خودرو های صفر کیلومتر و پلاک نخورده، انتقال خودروهای گران قیمت و لوکس، جابه جایی خودروهای تصادفی و خودرو های وارداتی کاربرد دارد.

انواع تجهیزات حمل خودرو

برا حمل خودرو از انواع مختلفی از خودروبر استفاده می شود که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

خودروبر تکی شرکت خودروبر پارس

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها قرار می گیرند یک از انواع ماشین الات و تجهیزات مورد استفاده در در خودروبر دماوند می باشد، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می کنند و به آن خودروبر کامیونت در قزوین نیز گفته می‌شود.

تریلر حمل خودرو در دماوند و گیلاوند

تریلری خودروبر گیلاوند معمولا مورد استفاده شرکت های خودرو سازی قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان خود استفاده می کنند. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از ۶ تا ۸ خودرو را به صورت همزمان را جابه جا کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در قزوین است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر و آسانتر می باشد. این نوع خودروبر در کشور ایران وجود ندارد.

خودروبر کابین یا کانکس

خودروبر همراه کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و یا کانکس و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. از این خودروبر معمولا جهت حمل خودرو های گران قیمت و لوکس استفاده می شود این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

خودروبر کابین یا کانکس

خودروبر کابین یا کانکس

از مزایای خودروبر قزوین میتوان موارد زیر را نام برد:

  • جلوگیری از آسیب بیشتر به خودرو: شما با استفاده از خودروبر قزوین برای حمل خودروی خود می توانید از آسیب بیشتر خودروی خود جلوگیری کنید فرضا کلاچ ماشین شما خراب شده و رانندگی بین شهری با آن می تواند به موتور ماشین آسیب بزند در اینجور مواقع بهره مندی از خودرو بر قزوین برای حمل خودرو شما می تواند یک مزیت باشد و از آسیب به وسیله نقلیه جلوگیری کند.
  • ضمانت امنیت برای انتقال خودرو: یکی از مزیت هایی که خودرو بر قزوین دارد امنیت تضمینی است که در بهترین حالت ایمنی خودرو شما تامین می شود، ماشین شما را به مقصد میرساند. شرکت خودروبر پارس در دماوند و گیلاوند خدمات بیمه خودرو نیز ارائه می کند.
  • جابجایی خودروها در زمان ها و شرایط مختلف: خودرو بر قزوین امکان جابجایی خودروی شما را در تمام شرایط های نامساعد چه از لحاظ آب و هوایی چه از لحاظ خرابی و مشکل ماشین و نداشتن شرایط رانندگی راننده را دارد و به راحتی با استفاده از افراد متخصص در جابه جایی خودرو اقدام می کند.
  • صرفه جویی در وقت راننده: شما با استفاده از خودروبر قزوین در استفاده از زمان خود صرفه جویی می کنید ، درست است که هزینه ای را بابت انتقال خودرو پرداخت می کنید اما در زمان خود برای حمل خودرو صرفه جویی کرده اید و این یک مزیت عالی محسوب می شود.

استفاده از خودروبر در چه موقع و در چه شرایطی مورد نیاز است؟

  1. اگر به تازگی خودرو خریدای کردید برای حمل خودرو صفر خود می توانید از خودرو بر استفاده کنید.
  2. حمل خودرو توسط خودرو بر برای خودروها پلاک نخورده الزامی می باشد.
  3. اگر خودرو شما در مسیر تهران به قزوین تصادف کرده است خودرو بر می تواند خودرو شما را جابه جا کند.
  4. در صورتی که شرایط رانندگی در جاده را ندارید ولی می خواهید خودرو خود را در مقصد تعیین شده داشته باشید می توانید با شماره خودروبر قزوین تماس بگیرید تا در سریعترین زمان خودروبر خودش را به شما برساند.
  5. برای خودروهای وارداتی یا حمل خودرو به نمایندگی ها نیز می توانید از خودرو بر استفاده کنید.
استفاده از خودروبر در چه موقع و در چه شرایطی مورد نیاز است؟

استفاده از خودروبر در چه موقع و در چه شرایطی مورد نیاز است؟

بهترین خودروبر در دماوند و گیلاوند کدام است؟

یک خودروبر خوب در دماوند یا برترین خودروبر گیلاوند معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

۱- دارای سابقه و کادر باتجربه از سراسر ایران

۲- هزینه های مناسب و اصولی مطابق نرخ نامه

۳- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز و ۲۴ ساعته

۴- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو با خودروبر

۵- بروز بودن تجهیزات خودروبری

۶- نگهداری مناسب و امنیت خودرو و بیمه خودرو

۷- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری در زمان مناسب

توجه به این نکات می تواند شما را در تصمیم گیری و انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر پارس در غرب ایران

شرکت خودروبر پارس با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله دماوند، قزوینو گیلاوند و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا رانندگان گرامی را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و جرثقیل خودروبر استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت خودرو بر تجربه کنند.

خودروبر پارس به صورت شبانه روزی در قزوین و سراسر ایران با بیش از ۵۰ نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید به سایت خودرو بر پارس khodrobarpars.ir مراجعه و با شماره خودروبر ۰۹۱۹۵۰۰۲۱۲۹ تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها