معرفی تصویری اتومبیل های روز دنیا
راپید کار، اخبار دنیای خودرو و اخبار اقتصادی

برنامه ردیابی موبایل آلفا مارکت با بهترین عملکرد

برنامه ردیابی موبایل آلفا مارکت با بهترین عملکرد

برنامه ردیابی موبایل آلفا مارکت با بهترین عملکرد

نگران کودک خود هستید و می‌خواهید رفت و آمد او به مدرسه را کنترل کنید؟ برای تحویل به موقع بسته‌های شرکت خود نیاز دارید رانندگان را کنترل کنید؟ راه حل این مسئله یک برنامه ردیابی موبایل است.

چه بخواهید از مکان دقیق گوشی خود و یا هریک از اعضای خانواده مطلع شوید و یا عبور و مرور کارمندان را زیر نظر داشته باشید، استفاده از یک برنامه ردیابی موبایل به شما کمک می‌کند. با نصب این برنامه بر روی یک گوشی، به راحتی می‌توانید مکان دقیق آن را ردیابی کنید.

حتی در بسیاری از این برنامه‌ها، می‌توانید با گوشی دوم در ارتباط بوده و پیام‌هایی ارسال کنید. در ادامه سعی می‌کنیم با نحوه کار این اپلیکیشن ردیابی موبایل آشنا شده و قابلیت‌های موجود در آن‌ها را بررسی کنیم. اگر به دنبال یک ابزار کاربردی ردیابی هستید، این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد.

برنامه ردیاب موبایل چیست؟

برنامه ردیاب تلفن موبایل یک برنامه ساده است که می‌تواند موقعیت دقیق مکانی را در یک دستگاه دیگر به شما ارائه دهد. این نوع برنامه‌ها مدت‌هاست که برای ردیابی ناوگان حمل و نقل کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته‌‌‌‌‌‌اند. در ایران نیز شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند. یکی از شرکت‌های نام آشنا در این زمینه، شرکت آلفا مارکت است.

یک برنامه ردیابی تلفن همراه اطلاعات لحظه‌ای یک جسم متحرک را بر روی نقشه نمایش می‌دهد. در حالی که استفاده تجاری از این برنامه‌‌ها بیشتر رواج دارد، استفاده از آن برای نیازها و خواسته‌های فردی نیز در چند سال گذشته افزایش یافته است. ردیاب‌های موبایل امروزه برای کنترل رفت و آمد فرزندان توسط والدین، پیگیری فعالیت‌های کارمندان شرکت‌ها، مراقبت از سالمندان و … استفاده می‌شوند. با امکان دسترسی این اپلیکیشن‌ها بر روی سیستم عامل اندروید و iOS و همچنین نسخه‌های تحت وب، امکان ردیابی آسان‌تر شده است.

برنامه ردیاب تلفن همراه چگونه کار می‌کند؟

برنامه ردیاب تلفن همراه چگونه کار می‌کند؟

برنامه ردیاب تلفن همراه چگونه کار می‌کند؟

ردیاب‌های تلفن همراه با استفاده از GPS یا سیستم موقعیت‌یابی جهانی، مکان یک دستگاه مورد نظر را مشخص می‌کنند. تنها کافی است برنامه را روی گوشی موبایل مورد نظر نصب کرده و دسترسی‌های لازم را فعال کنید. اطلاعات مکانی تلفن همراه مورد نظر در موقعیت‌یاب‌های ماهواره‌ای ثبت شده و سپس این اطلاعات به برنامه ردیابی موبایل ارسال می‌شود.

سیستم ماهواره ای زمان و مسافت را در حین ارسال سیگنال‌ها برای ارائه مکان دقیق جسم متحرک محاسبه می‌کند. این سیستم گیرنده را قادر می سازد تا داده‌های لحظه‌ای را به طور کارآمد و با دقت بالایی دریافت کند. برنامه‌های جدیدتر امکاناتی فراتر از تنها موقعیت مکانی را به شما ارائه می‌دهند. به عنوان مثال می‌توان از آن برای ارسال پیام متنی، عکس و سایر اطلاعات دیگر به مدیران یا کارمندان استفاده کرد.

قابلیت‌های برنامه ردیابی موبایل

یک برنامه ردیابی موبایل، دستگاهی که روی آن نصب شده را به یک دستگاه ردیابی GPS تبدیل می‌کند. با نصب این برنامه بر روی گوشب موبایلی که می‌خواهید ردیابی کنید، می‌توانید مکان آن را در برنامه مبدأ کنترل کنید. شرکت‌های مختلف، امکانات متنوعی را برای برنامه‌های ردیابی خود ارائه می‌دهند. یک برنامه ردیابی موبایل کاربردی، می‌تواند قابلیت‌های زیر را در اختیار شما قرار دهد.

ارائه نسخه تحت وب

برای نظارت بر موقعیت مکانی، نیازی به برنامه تلفن همراه نیاز ندارید. به سادگی حتی با مرورگر وب خود وارد حساب کاربری خود شده و موقعیت مکانی دستگاه مورد نظر را ردیابی کنید.

موقعیت‌یابی دستگاه‌های متعدد

می توانید تعداد نامحدودی دستگاه را در حساب کاربردی خود ردیابی کنید. برای کسب و کارها بسیار مهم است که بتوانند از یک حساب برای کنترل همه کارمندان خود استفاده کنند. با استفاده از برنامه ردیابی موبایل آلفا، همه دستگاه‌های مورد نظر شما روی یک نقشه قرار می‌گیرند.

سازگاری با پلتفرم‌های مختلف

دسترسی به برنامه ردیابی موبایل در انواع پلتفرم‌های iOS، Android و Windows بسیار اهمیت دارد.

امنیت بالای برنامه و عدم نمایش تبلیغات

امروزه حفاظت از اطلاعات اشخاص و یا شرکت‌های بزرگ، بسیار مهم است. برنامه ردیابی آلفا امنیت بالای اطلاعات شما را تامین کرده و بدون نمایش تبلیغات، داده‌های شما را با شرکت‌های دیگر به اشتراک نمی‌گذارد.

گروه‌بندی دستگاه‌ها

اگر صاحب کسب و کاری هستید و به کنترل موقعیت مکانی تعداد زیادی از کارکنان و رانندگان خود نیاز دارید، می‌توانید آن‌ها را با معیارهای مختلفی گروه بندی کنید. سپس می‌توانید موقعیت مکانی را به صورت گروهی روی نقشه مشاهده کنید.

دسترسی حساب به دیگران

در صورت لزوم، می‌توانید دسترسی برنامه را به افراد دیگری نیز واگذار کنید.

دانلود گزارش

می‌توانید گزارشات درون برنامه از جمله مسیرهای طی شده، میزان مسافت طی شده و … را با فرمت‌های مختلفی مانند PDF دانلود کنید.

امکان مشاهده تاریخچه سفرها

تاریخچه سفرهای شما از یک روز تا ۵ سال درون سرورهای مربوط به برنامه باقی خواهد ماند. چنانچه می‌خواهید تاریخچه سفرهای گذشته در یک تاریخ خاص را مشاهده کنید، این قابلیت بسیار مفید خواهد بود.

امکان نصب آزمایشی

چنانچه می‌خواهید قبل از خرید برنامه و نصب آن برای تمام کارمندان خود، با فضای برنامه آشنا شوید، می‌توانید آن را برای مدت محدودی به صورت آزمایشی نصب کنید. برنامه ردیابی موبایل آلفا امکان دسترسی آزمایشی یک ماهه را به شما ارائه می‌‌دهد.

ارائه رسید

اگر صاحب یک شرکت پخش محصولات مختلف هستید، می‌توانید به جای استفاده از رسیدهای کاغذی از این قابلیت استفاده کنید. به این صورت که مشتری پس از دریافت محصول مورد نظر، تنها کافیست امضای خود را درون برنامه ثبت کند.

امکان ذخیره اطلاعات مکانی در صورت عدم دسترسی به اینترنت

حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت در دستگاه مورد نظر، اطلاعات موقعیت مکانی آن درون حافظه برنامه ذخیره شده و به محض قرارگیری در محدوده آنتن‌دهی، اطلاعات به سرور ارسال می‌شود.

تمامی قابلیت‌های گفته شده در بالا، در برنامه ردیابی موبایل شرکت آلفا جی‌پی‌اس در دسترس بوده و به کاربران آن ارائه می‌شود.

مزایای برنامه‌های ردیابی

مزایای برنامه‌های ردیابی

مزایای برنامه‌های ردیابی

نصب و استفاده از یک برنامه ردیابی موبایل مزایای مختلفی را برای خانواده‌ها، کسب و کارها و مدیران اجرایی شرکت‌های مختلف ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، می‌توان برخی از مزایای این برنامه‌ها را در موارد زیر خلاصه کرد.

  • افزایش مسئولیت پذیری رانندگان
  • کنترل یکپارچه تمام رانندگان شرکت در یک پلتفرم واحد
  • کنترل هزینه‌های مربوط به حمل و نقل شرکت‌ها با جلوگیری از اهمال کاری کارمندان
  • افزایش امنیت فرزندان خانواده، سالمندان و کارمندان

برنامه ردیابی موبایل، یک اپلیکیشن کامل برای کنترل موقعیت دقیق مکانی است. تنها کافی است این برنامه بر روی تلفن همراه نصب شده و سپس آن را به یک دستگاه GPS تبدیل می‌کند. استفاده از این برنامه به والدین کمک می‌کند تا از موقعیت مکانی فرزندان خود مطلع شده و نگران رفت و آمدهای آنان نباشند. همچنین می‌توانید آن را بر روی گوشی موبایل سالمندان نصب کنید. بیشترین استفاده این برنامه ردیابی موبایل برای صاحبان کسب و کارهایی است که تعدادی از کارمندان آن‌ها در بیرون از شرکت فعالیت می‌کنند. چنانچه می‌خواهید رفت و آمدهای کارکنان را کنترل کرده و از تحویل به موقع مرسوله‌ها مطمئن شوید، این برنامه به شما کمک می‌کند. حتی می‌توانید از این طریق با کارمندان خود در ارتباط باشید.

استفاده از یک برنامه ردیابی موبایل برای کسب و کارهای مختلف سال‌هاست که در کشورهای پیشرفته استفاده شده و حالا این امکان درون کشور نیز فراهم شده است. شرکت آلفا جی‌پی‌اس یکی از شرکت‌های شناخته شده در زمینه ساخت انواع دستگاه‌های ردیاب خودرو و برنامه ردیابی موبایل است. شما می‌توانید با کارشناسان این شرکت گرفته و محصول مرتبط با نیاز خود را خریداری کنید.

 

ارسال شده در ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - 86 بازدید
ارسال دیدگاه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها